Aktualności

Międzynarodowa konferencja trenerów tenisa

W grudniu 2017 roku nasz trener, Ireneusz Ziorkiewicz, wziął udział w Międzynarodowej Konferencji Trenerów Tenisa, która odbyła się na obiektach warszawskiej Mery. Ogromne wydarzenie pozwoliło na podszkolenie cennej trenerskiej wiedzy.

Impreza miała absolutnie unikatowy charakter - nie tylko ze względu na tematykę (po raz pierwszy w historii poświęcona została w całości grze podwójnej), ale i wykładowców najwyższej klasy światowej. Do udziału zaproszono gości z najwyższej półki, uważanych za absolutnie najlepszych ekspertów na świecie, w tym wybitnego specjalistę od gry podwójnej Louisa Cayer (Kanada) oraz głównego wykładowcę Tennis Europe Franka Van Fraayenhoven’a. Obaj, wraz z naszą mistrzynią Klaudią Jans-Ignacik i Pawłem Habratem przedstawili możliwie wszystkie aspekty debla, od nauczania początkujących zawodników poprzez amatorów aż do poziomu profesjonalnego. 

Wszystkie zajęcia odbyły się na kortach, a zdobyta wiedza przyda się zarówno trenerom pracującym z młodzieżą, amatorami, a także zawodowcami.

Zobacz relację zdjęciową z konferencji:

fot. Akademia Trenerów Tenisa

Szukaj artykułów

© 2017 Copyright 2017 Krolnet.pl.